Hakkımızda

Amorfia Aromaterapi doğa aşığı bir ziraat mühendisinin “Dünyamız İçin Sürdürülebilir Yaşam, Sürdürülebilir Güzellik!” mottosuyla çıktığı tutkulu yolculuğu…

Aromaterapi ürünlerinin terapötik etkisinden maksimum fayda sağlamak amacıyla bütün ürünlerimizi en kaliteli, saf ve doğal haliyle sizlere sunmaya kararlıyız. Bunun için de tarladan hasada; işlenmesinden şişelenmesine kadar ürünlerin her aşamasını titizlikle takip ediyoruz

     Yağ kalitesinin önemli bir belirleyicisi olduğu için tüm işlemlerde ısıya büyük önem veriyoruz. Bütün soğuk sıkım, distilasyon işlemlerinde ürünleri yüksek ısıya maruz bırakmaktan ve herhangi bir kimyasal madde veya koruyucu kullanmaktan imtinayla kaçınıyoruz. Ürünlerimizin en saf ve doğal halini koruyabilmek için herhangi bir son işlem, koku giderme, arıtma veya renk giderme işlemi yapmıyoruz.

     Çevreye duyarlı olmaya, geri dönüşüme ve mümkün olduğunca az atık çıkarmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle tüm ürünlerimizi cam ambalajlarda üretiyor, plastiğe yer vermiyoruz.

 Markanın ismi olan “Amorfia”, Yunanca’da “formu olmayan” anlamına geliyor. Bu isimle, doğal ve saf ürünlerin özgünlüğünü vurgulamayı hedefliyoruz. Kendi egzama sorunumdan yola çıkarak kurmuş olduğum bu marka ile, müşterilerimize  hayatımızdan kimyasalları  uzaklaştırmanın, doğal ve saf  alternatiflerine yer vererek mümkün olduğunu anlatmak istiyoruz.

     Cilt bakımından bebek bakımına; ev temizliğinden evcil hayvan bakımına birçok alanda kullanabileceğimiz doğal alternatifler mevcut. Ve biz tam olarak bunun için buradayız!

   

      Burada senin için cilt bakımı, doğal kozmetik, aromaterapi, aromaterapik ürünleri nasıl kullanacağın, bitkiler, sürdürülebilir doğal yaşam ve daha birçok alanda paylaşımlar yapıyor olacağız.

 

      Daha güzel bir Dünya için!

     Sevgiyle kal..

 
Saflık ve kalite için kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Tüm ürünlerin 1. kalite olması için üretimin her aşamasını titizlikle takip ediyor, gerekli tüm denetim ve analizleri yaptırıyoruz.

Kimyasal, katkı maddesi ve koruyucu içermez.


Ürünlerimizin hiçbirine koku, sentetik koruyucu, renklendirici gibi kimyasal maddeler EKLEMİYORUZ.

Hayvanlar üzerinde test edilmez!


Ürünlerimizde hayvanlardan edilen herhangi bir içerik kullanmıyor ve hiçbir canlı dostumuz üzerinde test etmiyoruz.

Her ürün için özel ambalaj.


Yağların ışıktan zarar görmesini engelleyecek özel cam ambalajlar kullanıyoruz. Böylelikle ürünlerin raf ömrü, kalite ve etkisinin korunmasını sağlıyoruz.

Shopping Cart